fbpx

ADVERTIESMENT​

Mutlu Aile Kursu

ADVERTIESMENT​

Category
Category
ADVERTIESMENT

What you’ll learn

  • Bu kurs, sosyal yapının temeli olan “aile” kavramında psikolojik bağlantıları işlemektedir.

Bu kurs, “aile” kavramının psikolojik açıdan incelemektedir. Aile, bildiğimiz üzere sosyo-kültürel yapının temel taşıdır. Ancak devamı ve mutluluğu için bir ailenin bazı temel kavramları bilmek, uygulamak ve her şeyden önce anlamak gereklidir. Bu kurs, aile kavramını, bireysel açıdan ve bir bütün olarak aile açısından incelemektedir. Aslında, bir ailenin mutluluğu, tüm o milletin mutluluğunu da tetiklemektedir. Mutsuzluğu ise yeni tersine bir etki göstermektedir. Aile ilişkilerindeki o saygı, sevgi ve anlayış kavramlarının ne demek olduğu, nasıl uygulanacağı ve ne şekilde hangi tepkinin nerede verileceğine örnekler gösteren bu kurs, “aile”olgusuna sosyolojik, kültürel ve tabii ki psikolojik açıdan çok faydalı olacaktır.

Mutlu Aile,  bilgilerin nasıl kullanılacağına dair derslerin de yer aldığı bir kurs olarak, keyifle izleyeceğiniz, anlaşılır ve kurs sonunda yine etkileneceğiniz detayları içermektedir. Mutlu Aile, ilişkilerinin yanı sıra, Mutlu Aile de ele alındığı bu ders, yüzyıllardır uzun çalışmalarla incelenen konuların anlaşılır bir dille özeti niteliğindedir. Bu kurstaki derslerden, Mutlu Aile Analizi bileşenlerinin temellerini ve bunların insan detaylarıyla olan bağlantılarını öğreneceksiniz. Bu kurs size hayatınız boyunca bilmeniz ve ihtiyaç duymanız gereken temel bilgilerin yanı sıra hayata bakış açınızı değiştirecek bilgiler verir. Teknolojinin sunduğu imkanlarla bu kursu istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman bitirebilirsiniz.

Bu kursun sonunda alacağınız sertifika doğal olarak önünüze birçok kapı açacaktır. Ancak bu kurstaki bilgileri uygulamanın hayatınızda birçok kapı açacağını da göz önünde bulundurmak gerekir. Mutlu Aile etkileri, elbette, yanlış ve manevi konularda olumsuz unsurları etkileyen konuları içerir. Bu nedenle hangi cinsiyetten, yaştan veya coğrafyadan olursanız olun, bu dersteki bilgileri asırlık bilgi birikimiyle öğrenmek artık elzemdir.

Bu kursun, size ve ailenize huzur ve mutluluklar getiren bilgileri, elimizden geldiğince oluşturmamıza istinaden istifade edebilmenizi temenni ederiz.

Bu kursta sunulan bilgiler sürekli güncellenmektedir. Alacağınız Udemy sertifikasının size hayatınızda ve kariyerinizde, kendinizi geliştirmesinin yanında çok fırsatlar sunacağını biliyoruz. Bu kurstaki bilgilerin öğretmenleriniz, akademisyenlerimiz ve uzman teknik ekibimizce sürekli olarak eklenerek derslerin arttırılması, sık aralıklarla kursunuzu kontrol etmenizi gerektirir. Ömür boyu ulaşımız olan bu kurs, bu sayede size daha güncel ve farklı yaklaşımdaki bilgileri sunmaya devam edecektir.

Who this course is for:

  • Hedef öğrenciler, “aile” kavramını psikolojik açıdan incelemek ve öğrenmek isteyen her yaştan, cinsiyetten ve sosyal – kültürel yapıdan herkestir.
JOIN OUR WHATSAPP GROUP TO GET LATEST COUPON AS SOON AS UPDATED
JOIN OUR TELEGRAM CHANNEL TO GET LATEST COUPON
JOIN OUR FACEBOOK GROUP TO GET LATEST COUPON

ADVERTIESMENT​

✂ GET COUPON CODE HERE ✂

74EB17352C8A1529BAF2

ADVERTIESMENT​

ADVERTIESMENT

LATEST UDEMY COURSES

ADVERTIESMENT​

✂ GET COUPON CODE HERE ✂

74EB17352C8A1529BAF2