fbpx

ADVERTIESMENT​

Altı Dil Altı İnsan - Başlangıç Seviyesi Altı Dil

ADVERTIESMENT​

ADVERTIESMENT

What you’ll learn

  • Bu kurs, başlangıç seviyesi ile dil öğrenimini teşvik etmek için hazırlanmıştır.
  • Bu kurs, ilgili dillerde farkındalık, bilgi ve ilginiz olması için hazırlanmıştır.
  • Bu kurs, ilgili dilleri öğrenmeye hazırlık yapmanız için hazırlanmıştır.
  • Bu kurs, birden fazla dil ile ilgili en azından fikriniz olsun diye hazırlanmıştır.

Bu kurs, temel bilgiler açısından İngilizce, Rusça, Fransızca , Arapça, İspanyolca ve Japonca dillerine ait en alt seviyeden başlayan dersleri içermektedir. Bu dersler, size bu yeni diller hakkında bilgi ve fikir verecek olup, diğer başlangıçlar ya da kararlar ile bu dilleri öğrenme tam olarak başlamanızı teşvik etmek için size yardımcı olacaktır. İlk olarak başlayacağınız İngilizce dersler, yabancı dil öğrenme teknikleri ile ilgili bilgilerle de desteklenmiştir. Bu kurs, size temel seviyeden, İngilizce, Rusça, Fransızca , Arapça, İspanyolca ve Japonca derslerini sevdirecek ve size fikir olmasından öte, hızlı bir şekilde ilgili dil yazışma ve konuşmaları hakkında bilgi ve fikir verecektir.

Bu kurs, kararınızı etkileyerek, hangi kurs ya da dil ile ilgili olarak kendinizi yetiştireceğiniz bilgisini de kafanızda netleştirecektir. Bu kurstaki dersler, İngilizce, Rusça, Fransızca , Arapça, İspanyolca ve Japonca bilgilerinizi ilerletmek ve değerlendirmek hususunda sizin hangi alanlarda ve nerelerde bu dillerle neler yapacaklarınızı da kafanızda netleştirecektir.

Bu kurstaki derslerle, anlaşılır ve samimi anlatımı ile öğretmenlerinizden, dilerseniz diğer kurs ve kurlarla derslerinizi ve yabancı dil seviyenizi ilerletecek gereksinim kararı bilgisini ve fikirlerini alacaksınız. Pratikte uygulayabileceğiniz ve nasıl başardığınızı teyit edeceğiniz bu kurs, sizi dil biliminde elbette sıfırdan başlangıca ve başlangıçtan, işte o tamamlama kararına götürecektir.

Göreceğiniz dersleri alacağınız bilgiler, elbette size, bir eğitim, bir iş ya da global dünyadaki fırsatlardan onlarca sunacaktır. Tercih ettiğiniz alan ve derslere ya da dile bu kurs karar vermenizde çok etkili olacaktır.

Bu kursta sunulan bilgiler sürekli güncellenmektedir. Alacağınız Udemy sertifikasının size hayatınızda ve kariyerinizde, kendinizi geliştirmesinin yanında çok fırsatlar sunacağını biliyoruz. Bu kurstaki bilgilerin öğretmenleriniz, akademisyenlerimiz ve uzman teknik ekibimizce sürekli olarak eklenerek derslerin arttırılması, sık aralıklarla kursunuzu kontrol etmenizi gerektirir. Ömür boyu ulaşımız olan bu kurs, bu sayede size daha güncel ve farklı yaklaşımdaki bilgileri sunmaya devam edecektir.

Who this course is for:

  • Bu kurs, yabancı dil ya da dillere ilgi duyan herkese yöneliktir.
JOIN OUR WHATSAPP GROUP TO GET LATEST COUPON AS SOON AS UPDATED
JOIN OUR TELEGRAM CHANNEL TO GET LATEST COUPON
JOIN OUR FACEBOOK GROUP TO GET LATEST COUPON

ADVERTIESMENT​

✂ GET COUPON CODE HERE ✂

8B8AA6CAF05A984FBD51

ADVERTIESMENT​

ADVERTIESMENT

LATEST UDEMY COURSES

ADVERTIESMENT​

✂ GET COUPON CODE HERE ✂

8B8AA6CAF05A984FBD51