fbpx

ADVERTIESMENT​

A1-A2 TEMEL SEVİYE İNGİLİZCE Kursu | Tüm Konular ve Yapılar

ADVERTIESMENT​

Category
Category
ADVERTIESMENT

What you’ll learn

 • Temel A1-A2 Seviye Tüm Yapıları ve Kelimeleri öğreneceksiniz.
 • Kelimelerin doğru okunuşlarını ve kullanımlarını göreceksiniz.
 • Video derslerden sonra öğretmeninizin çözeceği sorular ile bilginizi anında pekiştirebileceksiniz.
 • Video derslerden sonra çözeceğiniz sorular ile bilginizi yine kendiniz geliştirebileceksiniz.
 • Her bir videodan sonra eklediğimiz KAYNAK linklerinde OKUMA, DİNLEME, YAZMA, KELİME Aktiviteleri yapacak, yüzlerce soru çözeceksiniz.
 • Öğretmeniniz ile HAFTADA BİR GÜN CANLI DERS yapma imkanı bulacak ve sorularınızı doğrudan öğretmeninize sorabileceksiniz.
 • Canlı Ders saatleri ve günleri her hafta öğrencilere Udemy mesaj yoluyla bildirilir.

A1-A2 Elementary Temel Seviye İngilizce Kursumuzda temel (basic) seviyedeki tüm gramer konularını, yapılarını ve kelimelerini bol örnekler ile öğrenirsiniz.

Konu anlatımları titiz çalışılmıştır. Konular profesyonelce kısa, açık ve hedef odaklı anlatılır.

Ayrıca, örnek cümleler içinde kullanılan temel seviye kelimeleri doğal bir şekilde öğrenirsiniz. Öğretmeninizden bu kelimelerin doğru telaffuzlarını duyarsınız.

Video derslerde anlatılan konular bolca örnek kullanımlar içerir. Ayrıca, her video dersin sonunda sizlere örnek aktiviteler ve sorular sunulur. Bu aktiviteler, video ders içinde sizlerle beraber öğretmeniniz tarafından yapılır. Böylece, video sonrasında karşınıza çıkacak soruları daha kolay yapabilirsiniz.

Her bir video dersini izledikten sonra sizlere en az beş tane soru sorarız. Bu soruları çözerek izlediğiniz konuyu hemen pekiştirerek öğrenme fırsatı yakalarsınız.

Bilindiği üzere, İngilizce ne kadar çok pratik edilir ve ne kadar çok kullanılırsa o kadar iyi öğrenilir. Bu sebeple, her videodan sonra ek KAYNAK linkleri ekleriz. Bu kaynak linklerinde, DİNLEME, OKUMA, KELİME, TELAFFUZ, YAZMA ve GRAMER konularını içeren ekstra çalışmalar ve ekstra aktiviteler yaparsınız.

Tüm bu çalışmaların yanında sizlere Candelas Essential English Grammar A1-A2 Elementary Temel Seviye “Gramer, Kelime, Dinleme, Yapılar” kitabımızı incelemenizi ve satın almanızı tavsiye ediyoruz. Kitabımız ile Video dersler paralel ilerlemektedir. Kitabımızda bulunan 4500’den fazla aktiviteyi yaparak ve soru çözerek İngilizce alt yapınızı daha ileri bir seviyeye taşırsınız. Bunun yanında, kitabımızda bulunan dinleme aktivitelerini yaparak, doğal bir şekilde İngilizce öğrenmeniz hedeflenir.

Bunun yanında Candelas Essential English Reading A1-A2 Elementary Temel Seviye “OKUMA, Kelime, Dinleme, Yapılar” kitabımızı incelemenizi ve satın almanızı da tavsiye ederiz. Bu kitapta bulunan 50 adet okuma ile öğrendiğiniz yapılar pekişir. Dinleme, kelime, konuşma ve yazma aktiviteleri ile İngilizceyi gerçek anlamda öğrenirsiniz.

Kursumuzun EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ şudur. Sizin gerçek anlamda İngilizce öğrenmeniz hedeflenir. KAYNAK linkleri, gramer kitabı ve ek OKUMA kitabı ile öğrenme süreciniz tam anlamıyla desteklenir.

Kursumuzda toplam 91 ders ve 1 bonus video ile toplam 92 konu anlatımı videosu bulunmaktadır.

Sorularınız için eğitmeninize direk ulaşabilirsiniz.

%100 öğrenci memnuniyeti ve 30 gün para iade garantisi!

Kursumuz %100 memnuniyet garantilidir. Eğer memnun kalmazsanız 30 gün içinde iade edebilir ve ödediğiniz tüm parayı geri alabilirsiniz. Ödemeler UDEMY tarafından sizlere yapılır!

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür eder, başarılı bir öğrenim süreci dileriz.

Who this course is for:

 • İngilizce öğrenmek isteyen, ortaokul, lise, üniversite hazırlık ve üniversite öğrencileri,
 • Eğitim hayatını tamamlamış ancak İngilizce öğrenememiş tüm profesyoneller,
 • Mesleki alanda ilerlemek isteyen, yurt dışında çalışmak isteyen tüm çalışanlar,
 • Uluslararası firmalarda kariyer hedefleyen tüm profesyoneller, kursumuza katılabilir.
JOIN OUR WHATSAPP GROUP TO GET LATEST COUPON AS SOON AS UPDATED
JOIN OUR TELEGRAM CHANNEL TO GET LATEST COUPON
JOIN OUR FACEBOOK GROUP TO GET LATEST COUPON

ADVERTIESMENT​

✂ GET COUPON CODE HERE ✂

ENJOYE

ADVERTIESMENT​

ADVERTIESMENT

LATEST UDEMY COURSES

ADVERTIESMENT​

✂ GET COUPON CODE HERE ✂

ENJOYE